Běžná údržba

V rámci běžné údržby Vám vůz nejprve bezplatně prohlídneme a následně dodáme seznam potřebných servisních úkonů. Základem běžné údržby je tzv. intervalový servis (rozvody, výměny náplní a brzdových obložení), ale i kontrola a výměna částí podvozku (ramena, čepy, uložení).

Tyto servisní prohlídky a úkony není radno zanedbávat a obecně je doporučeno provádět je asi 2x ročně, i když vůz samotný na první dojem nevykazuje žádné závady. Předejdete tak vážnějším závadám a často zásadním finančním nákladům na opravy.

Poskytujeme i servis u vozů, které jsou ještě v záruce. Mnoho řidičů má mylnou představu, že záruční servis je nutné provádět pouze v autorizovaném servisu, ale tak to není. Ze zákona je dáno, že záruční servis vozů může provádět i neautorizovaný servis, ale pouze v případě přesného dodržení servisních postupů stanovených výrobcem a použití originálních náhradních dílů.

V AutoBeky se specializujeme na servis vozů značek VW, AUDI, SEAT, ŠKODA, OPEL a BMW, u kterých známe veškeré předepsané postupy a také máme k dispozici originální náhradní díly. Můžete nám tak svěřit svůj vůz i případě záručního servisu bez obav ze ztráty záruky.